Mnohé z týchto športov sú prístupné pre väčšinu z vás. Vyberte si jeden z nich a vyskúšajte jeho priaznivé účinky:

box
 
Taekwondo
1 hodina cvičenia = 900 spálených kalórií
 
Taekwondo je kórejské bojové umenie a národný šport Južnej Kórey a ponúka mnoho výhod:
Typický tréning zahŕňa dynamické údery a výkopy, bránenie, cvičenia posilňujúce stred tela a strečing. Prostredníctvom takýchto aktívnych pohybov si vybudujete vytrvalosť a silu.
Tiež sa zlepší váš svalový tonus a vzhľad a zvýši sa vaša celková pružnosť. Rovnako trénujete aj svoje srdce tým, že sa vám zvyšuje srdcové frekvencia.
 
Plávanie
1 hodina plávania = 880 spálených kalórií
 
Plávanie poskytuje rôzne typy aeróbneho cvičenia a nesie v sebe tiež výzvu prekonať sa. Všetko, čo potrebujete, je akurát bazén. Takto môžete jednoducho spáliť stovky kalórií len za hodinu plávania. S nízkym dopadom a vysokými výsledkami nemôžete poprieť, že plávanie je nutnosťou, aby ste dosiahli optimálne výsledky. Niekoľkokrát preplávaný bazén predstavuje časom obrovský rozdiel vo vašej fitness úrovni. Skúste to teraz!
 
Beh na lyžiach
1 hodina lyžovania = 850 spálených kalórií
 
Toto je jeden z najlepších severských športov, ktorý vám pomôže vyčistiť vašu myseľ a zmierniť stres, pretože budete dýchať najčerstvejší vzduch, aký si len viete predstaviť. Beh na lyžiach je jeden z najnáročnejších športov, aj keď nemusí byť prístupný každému, ale pre kardio a spaľovanie tukov je to určite jeden z najlepších športov pre chudnutie a je to tiež skvelá zábava.

plavání
 
Kickbox
1 hodina cvičenia = 770 spálených kalórií
 
Keď sa naučíte kickbox, budete sa vedieť brániť, rovnako zvýšite a zlepšíte svoju kondičku a posilníte celé telo. Kickbox sa zameriava na stred tela, ruky a ramená, nohy a zadok. Pomáha zvýšiť výdrž a je to skvelé kardio cvičenie, ktoré zlepší vaše kardiovaskulárne zdravie.

Najlepšie športy na dosiahnutie vysnívanej postavy
5 (100%)2