Pozývame si do bytu v Poprade vzácnu návštevu

Očakávate príchod vzácnej návštevy, napríklad ste žena, čo sa teší na novú známosť, ktorú ste si pozvali k sebe do bytu, a ide o výnimočného muža, ktorý podľa vás spĺňa vaše predstavy o šťastnom manželstve? Potom by ste nemali zabudnúť nielen na vhodné pohostenie, ale najmä na upratovanie. Návšteva vám odpustí drobné nedostatky v občerstvení, nehľadiac na to, že si pokojne môžete objednať v Poprade rozvoz pizze, a urobiť si pekný večer pri sviečkach aj s obloženými chlebíčkami, ktoré ste nakúpila v meste počas popoludnia, a nemusíte kvôli tomu variť kôprovú alebo sviečkovú omáčku, čo vám ale neodpustí, alebo skôr sa tým do vzťahu veľmi dobre neuvediete, je špinavý a neútulný príbytok.

čistenie koberca

Dajte si preto záležať na dôkladnom upratovaní, začnite v kúpeľni a na toalete, pokračujte v kuchyni, a nakoniec sústreďte pozornosť na spálňu a obývaciu izbu. Tam vás v prvom rade zrejme napadne vytiahnuť zo skrine vreckový vysávač, a akonáhle umyjete okná a vyleštíte nábytok, povysávate podlahu a domnievate sa, že máte hotovo.

bosé chodidlá na koberci

Lenže ouha, akonáhle sa zohnete k podlahe pre vysávač, ucítite zápach, ktorý bude pripomínať žlté maslo v kombinácii s odérom neumývaných bosých chodidiel. V tej chvíli vám dôjde, že vreckový vysávač na tento problém nestačí. Niektorí ľudia si totiž neuvedomujú, že chôdzou po koberci v ponožkách či naboso doň vtierame náš pot, a že si na ňom pochutnávajú baktérie, ktoré ho rozkladajú, a koberec potom páchne ako týždeň neumyté bosé nohy. Do koberca sa tiež dostáva rozptýlený tok z prípravy pokrmov v kuchyni, a ten potom na podlahe zažlkne. Ani s tukom a ani s potom z chodidiel si ale vysávač neporadí a musíte na to pozvať odborníkov na čistenie kobercov v Poprade Upratovanie Grant. Čistiace stroje uvedú koberec do takého stavu, že nebude ani zapáchať, ani na ňom nebudú viditeľné žiadne vyšliapané cestičky, zašliapaný prach a rôzne škvrny.