Trojica pre krásu

Krása spája množstvo vecí dokopy. No keď sa bavíme o vonkajšej kráse človeka, tak je to o niečom, na čom musíte poriadne premýšľať. Je veľmi dôležité, aby ste mysleli na to, že nech sa deje čokoľvek, vonkajšia krása jednoznačne nie je všetko. Mali by ste myslieť na to, že sa musíte sústrediť hlavne na to, čo z vás vyžaruje a nie na to, ako vyzeráte. Ale uznávame, občas  je to naozaj veľmi ťažké. Na druhej strane však staranie sa o svoju vonkajšiu krásu je niečo samozrejmé. Každý z nás chce predsa vyzerať dobre, nech sa deje čokoľvek a v každej situácii. Preto je dôležité, aby ste vždy mysleli na jednu trojicu. Sú ňou vlasy, tvár a nechty.
dokonalý make-up
VLASY
Že sú korunou krásy? Ale toto už predsa všetci dávno vieme. Ale to, že si ich ľudia všímajú, to je iná vec. Asi poznáte tie stavy, keď sa vám jednoducho nechce si umývať a sušiť hlavu, preto ich radšej stiahnete do chvosta a tvárite sa, že sa nič nedeje. Alebo si na ne dáte čiapku. Áno, toto sú jednoznačne veci, ktoré dlhovlásky sprevádzajú celým životom, no napriek tomu je dôležité, aby ste vaše vlasy udržiavali neustále zdravé a v tej najlepšej forme. Prečo to tak je? Pretože sú skutočne vašou vizitkou.

TVÁR
Nie každý z nás sa môže pochváliť tým, že má pleť bez akné a bez rôznych nedokonalostí, no teraz sa na to nepozeráme. Ide nám o celkový vzhľad a hlavne o to, ako pôsobí vaša tvár na ľudí. S veľkou a hrubou vrstvou mejkapu asi nikoho neohúrite a na to si pamätajte. Voľte niečo prirodzené.
červený lak
NECHTY
Ľudia podceňujú silu nechtov a to je skutočne veľmi veľká chyba. Práve nechty o vás toho vedia skutočne veľmi veľa povedať, takže starostlivosť o ne by mala byť pre vás taká samozrejmá, ako sú práve vlasy či vaša pleť. Nejde len o to, aby ste mali spravenú manikúru. Ide skutočne o veľmi veľa vecí, ktoré sa takto spoja v jedno. Takže? Čo si o tom myslíte vy?

Netrestajte samú seba

Každá žena si uvedomuje, že naše pohlavie prináša skutočne veľmi veľa úskalí, s ktorými sa počas života stretávame priam neustále. Napriek tomu, že sa snažíme to neustále zvládať, prevláda u nás názor, že raz za čas sa veľmi často zrútime a nevieme, ako máme ísť ďalej. Je veľmi jednoduché sa vzdať a myslieť na to, že sme zlyhali. Práve ženy patria k pohlaviu, ktoré zlyhania rieši neustále. Riešime to či sme dobré matky, či sme dobré kolegyne, ale aj či sme dobré priateľky. Proste niekedy je toho na nás veľa a práve vtedy sa vieme zrútiť. Úplne a máme pocit, že sme tie najhoršie na svete. Je však jasné, že to tak vôbec nie je.
tančící ženy
ODDYCH JE PRE KAŽDÚ ŽENU JEDNA Z NAJNUTNEJŠÍCH VECÍ
Viete, ako by ste sa mohli čo najviac uvoľniť? Máme pre vás hneď niekoľko tipov, ktoré môžete využiť. Je jasné, že práve nedostatok oddychu pre vás znamená podráždenosť, nervy a rôzne iné veci, ktoré vás v konečnom dôsledku dávajú len do stavu, ktorý nie je pre vás absolútne príjemný. Ako si však dopriať oddych, aby ste sa vyhli depresii?
kouzlo ženy

  1. Vypnite si mobilný telefón. Neverili by ste tomu, čo všetko dokáže vypnutie mobilného telefónu. Ste obklopený technológiami a práve tie vás dostávajú do stavu, kedy vás začne všetko otravovať. Ak si chcete naozaj oddýchnuť, musíte si vypnúť mobil, ale to neznamená, že by ste sa mali začať venovať počítaču. To teda v žiadnom prípade.
  2. Doprajte si večer v ženskej spoločnosti.Ženy potrebujú byť so ženami, napriek tomu, že sa to raz za čas javí úplne inak. Potrebujeme sa navzájom a práve to je pre nás kľúčové, aby sme fungovali. Pohár vína či ísť na film na nejakú romantickú komédiu. To je presne to, čo z nás vyženie depresiu.
  3. Víkendový pobyt.To je presne niečo, čo raz za čas potrebuje každá žena. Chceme sa nechať rozmaznávať a chceme byť obklopované ľuďmi, ktorí nám to doprajú.