Tantrická masáž poteší každého

Komu by prospela masáž? Myslíte si, že primárne tým, čo cítia nejaké bolesti. Starším občanom, športovcom, fyzicky vyťaženým ľuďom,… skrátka tým, čo nutne potrebujú telesnú regeneráciu. Ono sa to ale v skutočnosti rozhodne nedá takto zaškatuľkovať, pretože poznáme niekoľko rôznych druhov masáží. A verte mi, tantra masáže si užije každý, kto je dospelý a má zmysel pre príjemné veci, vlastne veľmi príjemné…

masérksa izba

Pracuje sa totiž pri nich so sexuálnymi energiami. A k tomu sa využívaj senzuálne dotyky. Práve z týchto dôvodov ju niekto označuje aj za senzuálnu či erotickú masáž, hoci pri profesionálne odvedenej tantra massage v špecializovanom salóne samozrejme neprichádza k pohlavnému styku, tieto praktiky tu neslúžia ako predohra, ale ako veľmi príjemný pôžitok, ktorý môže trvať až hodinu. Takýto pôžitok je celý čas sprevádzaný senzuálnymi dotykmi, ruky zaučenej masérky sa venujú všetkým častiam tela, koncentrujú sa pritom aj na intímne partie, v ktorých je vlastne cítiť najväčšiu intenzitu.

  • V niektorých prípadoch sa ale nepoužívajú len ruky, masérka používa svoje celé telo, vtedy ide o body tantra massage, svojim telom sa vlastne trie o telo zákazníka, môžeme povedať, že sa po ňom doslova kĺže, k čomu sa používajú špeciálne masážne oleje.

masážny olej, kvet

Možno ste už počuli, že tantrickú masáž môžu ľudia praktizovať aj vo svojom súkromí, samozrejme ak ju ovláda aspoň jeden z partnerov. Nielen začiatočníci a zvedavci, ale aj skúsenejší fanúšikovia týchto pôžitku však dávajú prednosť návšteve salónu v Bratislave. Pretože toto miesto zabezpečuje všetky potrebné náležitosti k tomu, aby bol zákazník v tejto spojitosti svedkom toho najlepšieho zážitku a aby sa rád vrátil aj nabudúce.

V salóne vás čakajú čisté priestory so súkromnou a pokojnou atmosférou, základom je z hygienických ako aj príjemných dôvodov úvodná kúpeľ. Takisto aj namaste rituál a uvoľňujúca relaxačná hudba v pozadí.