Do plastovej obálky vložíte všetko možné

Materiály, ktoré používame v súčasnosti, majú mnoho vynikajúcich vlastností a oceníme ich hlavne v prípade, ak je potrebné, aby odolávali rôznym poveternostným podmienkam či mechanickým vplyvom. Medzi takmer nezničiteľné z nich patria plastove obalky plasty. Sú odolné voči vlhkosti, neprepustia agresívne slnečné žiarenie, šancu nemajú nečistoty či prach a sú aj vzduchotesné.

Obalky

Všetky kladné vlastnosti plastu využívame na to, aby sme z nich vyrábali predmety či obaly, ktoré musia mať spomínané vlastnosti. Plastové poštové obálky sú perfektnou voľbou ako zabezpečiť svoju zásielku voči možnému poškodeniu či znehodnoteniu, sú skvelým obalom, do ktorého je možné vložiť nejaké dôležité listiny či dokumenty, tlačoviny, knihy, drobné predmety ako je bižutéria či kozmetika, ale aj potraviny alebo textil menších rozmerov. Obálky z plastu majú vnútornú stranu čiernej farby a to zaistí ich nepriehľadnosť, aby sa obsah zásielky nestal viditeľný pre nepovolané oči.

Krabice

Do plastových obálok sa každý tovar balí veľmi jednoducho a rýchlo, každá je totiž vybavené lepiacim pásikom, ktorý ju dôkladne uzatvorí a zabezpečí jej spoľahlivosť. Vyrábajú sa vo veľkostiach formátu A4, ale v ponuke sú aj iné rozmery, hrúbka plastu je 50, 60, 70 a 90 mikrometrov a podľa toho sú určené aj na druh zásielky. Aby nebolo posielanie balíkov také nudné, obálky si môžete zakúpiť okrem tradičnej bielej v širokej škále farieb, môžu mať ucho alebo ani nemusia a naraz ich môžete mať v balení po 10, 50, 100 alebo 200 kusov. Záleží iba na vás koľko kusov potrebujete, ale finančne je výhodnejšie balenie s vyšším počtom kusov.

Plastové obálky tak ukončili naše trápenie pri zháňaní škatúľ a motúzov, ak sme potrebovali niečo poslať, už ich nemusíme oblepovať a vláčiť na poštu, všetko to zvládneme za pár minút a oveľa menej sa pritom zapotíme. A tiež vďaka plastovým obálkam môžeme byť spokojní, že zásielka sa dostane k adresátovi nepoškodená.