Učte sa z pohodlia domova

Chceli by ste sa zlepšiť v programovaní, naučiť vytvárať mobilné aplikácie, alebo designovať webové stránky? Alebo je pre vás táto oblasť úplnou španielskou dedinou, a práve to chcete zmeniť? Vo všetkých prípadoch, by ste mali určite navštíviť webové stránky Learn2code.

kruz
 
Kurzy od A po Z a pre všetkých
 
Táto firma ponúka množstvo kurzov z rôznych oblastí. Ich výhodou je najmä to, že ich môžete absolvovať online, teda z pohodlia domova. Potom ako sa na kurz prihlásite a zaplatíte poplatok, dostanete k dispozícii videá a taktiež testy. Po ich napozeraní a správnom vyplnení otázok, v podstate ukončíte kurz. Na konci dostanete aj oficiálny certifikát, ktorý sa vám môže zísť pri hľadaní nového zamestnania, alebo kariérnom postupe.  
Na výber máte taktiež rôzne stupne kurzov, teda pre úplných začiatočníkov, ale taktiež tých, ktorí o danom obore už čo to vedia.
 
Absolvujte všetky kurzy
 
V prípade, že by ste chceli absolvovať viacero kurzov, máte na výber možnosť predplatného. Po jeho zaplatení, budete môcť navštíviť ktorýkoľvek z nich. Konkrétna suma závisí hlavne od toho, ako rýchlo dokážete jednotlivé kurzy zvládnuť. Predplatné na dobu troch mesiacov stojí 199 eur. v prípade dvanástich mesiacov, zaplatíte 249 eur. poslednou možnosťou je časovo neobmedzený prístup k všetkým ponúkaným kurzom. Za tento druh predplatného zaplatíte 999 eur.
 
Nezamestnaný môžu mať kurz zadarmo
 
Pri všetkých kurzoch spoločnosti Leran2code máte možnosť využiť takzvaný Repas+. Ide o projekt úradu práce. Pokiaľ ste vedený v zozname uchádzačov o zamestnanie, môžete si podať žiadosť, aby vám bol kurz preplatený, a to v celom rozsahu. Pokiaľ by vás takáto možnosť zaujímala, informujte sa priamo na úrade u svojho osobného referenta.

káva
 
Oplatí sa to ?
 
Možno sa pýtate, či je výhodné platiť za online kurz. Pravdou je, že podrobné návody a videá, dnes nájdete bez najmenších problémov na internete a samozrejme zadarmo. jednoznačným pozitívom platených kurzov je najmä oficiálny certifikát, ktorý môžete využiť vo svojom kariérnom živote.