S akým pocitom vyberáte nábytok?

Aj keď veci nie sú vždy presne také, ako by ste si mysleli, vždy sa nájde niečo, prečo sa oplatí ísť ďalej a prečo sa vám bude páčiť, čo robíte a čo je naozaj okolo vás. Aj keď sa vám to možno nezdá, v konečnom dôsledku to bude to najlepšie, pre čo sa rozhodnete. Viete, niektorí ľudia ani sami nevedia, čo je pre nich najlepšie. A niektorí zase vôbec nevedia, na čo by sa mali zamerať. Keď začnete prerábať svoj byt, uvedomíte si, že aj keď sú niektoré veci ťažké, nakoniec to bude všetko len o tom, čo ste boli ochotní urobiť preto, aby ste sa cítili dobre. A začnite od izby, v ktorej sa cítite najlepšie. Čo bude teda najúčinnejšie? Keď začnete od miestnosti, v ktorej až tak veľa času netrávite. A predpokladáme, že to bude obyvacka.
stolek před gaučem
Urobte z miestnosti, ktorú milujete miestnosť, ktorá bude najdôležitejšia na celom svete.

Ľudia občas nemajú ani tú najmenšiu predstavu o tom, čo ich urobí šťastnými. A niekedy záleží len na tom, aby boli spokojní. A aj keď je to možno smiešne a možno sa vám to nezdá, nakoniec to bude všetko len o vašich pocitoch. Veď je to predsa váš domov, tak o čom inom, ako o pocitoch, by to malo byť, no nemáme pravdu? A teraz ďalšie maličkosti, s ktorými proste musíte rátať.
stůl a osm židlí
Verte tomu, že aj keď je to smiešne a možno si mnohí ľudia neuvedomujú, čo robia, všetku energiu, ktorú dávate do svojho výberu nábytku, prenášate aj do tej miestnosti. Pretože všetky tieto maličkosti naozaj veľmi veľa znamenajú, nakoniec to predsa len bude iba o vás, s čím sa stotožníte a s čím viete skutočne najlepšie pracovať. A predsa len, veď nikdy neviete, čo sa vám bude najviac páčiť a prečo sa vám to bude najviac páčiť. Je to len o vašich rozhodnutiach. A na to si pamätajte. Energia, ktorú do vášho domova dávate, je dôležitá. A je to len o tom, ako sa na to budete pozerať, tak nečakajte a skúste to.