Prilby SCORPION – aby bola vaša hlava v bezpečí

Ste športový typ a radi si zajazdíte občas na motorke, je motocykle vaším voľnočasovým koníčkom na plný úväzok, alebo sa vyžívate v jazde a sadáte na váš rýchly stroj kedykoľvek to je možné?
Ochranné prilby na hlavu SCORPION sú presne tým, čo potrebujete, aby sa vaši blízky a rodina nemuseli príliš strachovať, keď sa znova vydáte na jednu zo svojich zážitkových jázd. Dajte svojim blízkym pocítiť, že vám na nich záleží, nechcete aby sa zbytočne trápili, a že vám záleží aj na vašom zdravý a bezpečí a neváhajte si jednu zadovážiť.

motorka pri západe slnka.jpg

Táto značka sa hodí na najrôznejšie zamerané jazdy. Či už ste jazdcom, ktorý si rád zajazdí len tak mestom a motorku využívate ako náhradu za automobil, podnikáte s ňou všetky svoje zážitkové a turistické trasy alebo jazdíte na motocykle závodne. Tieto prilby sú ako stvorené pre vás. Po ich objednaní sa môžete tešiť na pohodlie, ktoré vám každá značka zaručiť nemôže.
Na výber máte medzi pôsobivými zatvorenými prilbami, vhodnejšími pre dlhé a náročnejšie trasy alebo pre športové jazdenie, alebo si môžete zvoliť otvorenú, ktorú zasa ocenia všetci jazdci skútri. Vďaka širokému výberu a lákavým prevedeniam sa nemusíte obávať, že by ste z nášho e-hopu vyviazli bez tej svojej vysnívanej. Daný výrobca vám ponúka nie len kvalitné spracovanie v podobe množstva zaujímavých dizajnov, ktoré vás iste nesklamú, ale aj zaručené pohodlie a stabilitu hlavy.

prilba zblízka.jpg

Nemusíte sa dokonca obávať ani toho, že po objednaní vám príde nesprávna veľkosť, alebo ste si veľkosť zle vybrali. Ak by totižto podobná situácia aj nastala a po odskúšaní by vám vami zvolená veľkosť nesedela, v priebehu dvoch dní sme schopný vám ju vymeniť za správnu veľkosť podľa vášho zváženia.
Ako bonus sa môžete radovať z ušetrenia na prehnane vysokom poštovnom, ktoré máte v e-shope pri kúpe značky SCORPION zadarmo!