Posvieťte si LED reflektorom kam potrebujete

Osvetľovacie telesá a zdroje svetla v súčasnosti nájdeme na trhu v nekonečnom počte ponúk, nielen čo sa týka typu, ale aj dizajnového prevedenia, výkonu, určenia do niektorého z prostredí, farebnosti svetla a podobne. Dnes na celej čiare vedú LED svetelné zdroje, ktoré patria k všestranným typom, s možnosťou použitia do vonkajšieho aj vnútorného prostredia, na osvetlenie akýchkoľvek plôch alebo predmetov, budov či len ich častí alebo prvkov. To všetko sa skrýva v zdroji svetla, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, výkonný, energeticky úsporný a pritom všetkom neskutočne rozmanitý v možnostiach využitia.

spotlight-465346_1920

LED svietidlá sa určite nachádzajú v domácnostiach mnohých z nás, môžu byť v podobe pásikov, ktoré sú veľmi obľúbené hlavne pre svoju variabilnosť a schopnosť osadiť ich aj tam, kde by to s iným typom svietidla nebolo možné. LED trubice, bodové svetlá, panely, žiarovky, pásy alebo reflektory, aj tieto typy si už našli cestu do mnohých interiérov či vonkajších priestorov, svietia nám na cestu alebo dotvárajú svetelný efekt výkladov, reklamných plôch, billboardov, osvetľujú dvory, parkoviská, parky a podobne.

Reflektory patria takisto k svetelným zdrojom vo veľkej miere využívaným na osvetľovanie výkladov, reklamných plôch, garáží, budov a podobne bez rozdielu či ide o interiér alebo exteriér. Za zmienku stojí led reflektor 100w LED reflektor, ktorý má výkon 100W a vybavený je COB čipom značky GENESIS. Je to náhrada za doposiaľ používaný 600W halogénový reflektor, ktorého použitie je totožné s predchádzajúcim typom.

led re

LED reflektor, o ktorom je reč, má vstupné napätie 240V, jeho príkon je 100W, dokáže vyžarovať svetlo až do uhla 120°, má životnosť 50 tisíc hodín a jeho konštrukcia je vyrobená z hliníka a tvrdeného skla. Je schopný prevádzky v rozsahu teplôt od -30°C až do +50°C a nahradí svetelný zdroj s výkonom 600W.