Čo očakávate od návštevy tantrických masáží?

O takzvaných tantických masážach už počulo pomerne veľa ľudí a tí, čo sa danou témou nezaoberajú hlbšie, si možno predstavia len nejaké scénky z filmov a komédií, v ktorých si zákazník pýtal od ázijskej masérky masáž „so šťastným koncom“ či „happy endom“. Všetci vieme, kam týmto pojmom mieril.

A áno, v skutočnosti tantrická masáž pracuje takisto s našimi erotogénnymi bodmi a intímnymi partiami. Z konkrétneho dôvodu, že má za úlohu pracovať s našou sexuálnou energiou.

  • Odstraňujú sa pri nej negatívne bloky a vzniká priestor k načerpaniu nových životných síl.

človek pri vod

S odkazom na starodávne učenie tantry a vieru, že senzuálne dotyky dokážu pomáhať a dokonca liečiť, nájdeme v súčasnosti moderné salóny ako tantra bratislava v hlavnom meste Slovenska. Tie ponúkajú o niečo bohatšiu ponuku služieb, čo sú prispôsobené dnešnej dobe a majú modernejší charakter. Veľa ľudí si ich v podstate spája s atraktívnou erotic massage.

Pre mužov, ženy aj páry

Pre mnohých bude možno prekvapením, že tieto služby sú určené takisto pre páry. Z opisovaného totiž vyplýva, že cieľom je dosiahnuť načerpanie nových životných síl, odstránenie blokov a takisto ide o vhodnú prevenciu pred civilizačnými a sexuálnymi ochoreniami.

Teda prioritou tu nie je rýchle sexuálne uspokojenie a vyvrcholenie, ale skôr pomalý a príjemný regeneračný proces. Hlavnou náplňou je však práca so sexuálnou energiou človeka a v prípade, ak je zákazník heterosexuálne orientovaný, darcom/ darkyňou životnej energie by mala byť osoba opačného pohlavia.

telo, ruka

Rozhodnete sa prijímať alebo dávať?

Zákazník si takisto môže vybrať, či len bude túto energiu z rúk príťažlivej masérky prijímať, alebo sa na tomto „rituále“ zúčastní aj on a tantra massage bude vzájomná. V takom prípade môže aj on svojimi dotykmi a životnou energiou obohatiť prítomnú ženu. Rozhodnutie záleží od konkrétnej ponuky, ktorú si návštevník salóna vyberie.