Čo potrebuje cítiť žena, vo svojom vzťahu

Citlivosť, nežnosť, dobrosrdečnosť, kreativita, pracovitosť… To všetko sú znaky ženy.
Každá žena je iná, no všetky sa chcú cítiť rovnako. Ak chcete aby bola žena s vami šťastná musíte jej dať to, čo potrebuje.

láska
 
Prejavy lásky
Nemusíte jej kupovať drahé veci a šperky (aj keď niektoré si na to potrpia). Úplne postačí keď svoju ženu budete bozkávať trochu častejšie.  Každá, sa tiež poteší keď jej svoju náklonnosť  prejavíte aj na verejnosti, napríklad nečakaným objatím alebo jednoduchým držaním za ruku. Bude sa cítiť v bezpečí a milovaná.
 
Pomoc
Kedykoľvek ju bude potrebovať. Snažte sa jej pomôcť aj s drobnými vecami. Môže to byť napríklad pomoc s nákupom, umytie riadu, opravenie pokazených vecí v domácnosti bez toho aby vám to musela pripomínať. Mamičky, sa potešia keď im pomôžete s deťmi. Úplne stačí, keď ju trochu odbremeníte od bežných, každodenných povinností.
 
Trochu kreativity
Každá žena potrebuje aby jéj chlap bol trochu kreatívny. Kreativitu môžete prejaviť tak, že vymyslíte pekný výlet, zoberiete ju na miesto, kam túži ísť, alebo jej kúpite niečo po čom dlho sníva. Aby vo vzťahu nenastala  rutina treba byť kreatívny aj v oblasti sexu. Nemyslím tým rôzne krkolomné polohy, ale stačí trochu obmeniť alebo vymyslieť niečo nové aj v tejto oblasti.

ruce
 
 
Podporu
Či už sa snaží vylepšiť svoju postavu alebo sa rozhodla zmeniť svoju prácu potrebuje aby ste ju podporili. Žena potrebuje vo vzťahu cítiť, že ju niekto podporuje a motivuje v tom, čo robí. Povzbuďte ju, poraďte jej, motivujte ju, povedzte jej pekné a povzbudivé slová. Určite to ocení a bude vedieť, že pri nej stojíte v každej situácií. Veď každému dobre padne, keď nie je na svoje problémy sám.
 
Ak toto všetko dodržíte, určite získate dlhodobý vzťah a obrovskú lásku od ženy, ktorú milujete. Žena bude pri vás spokojná, šťastná, bude sa cítiť milovaná a to je pre všetky to najdôležitejšie. Vy zase možno získate oporu, priateľku, manželku v jednej osobe…