Typy žien, s ktorými to v živote nie je ľahké

Láska medzi mužom a ženou je nádherná, no po nejakom tom čase sa aj tak vyložia karty na stôl a odhalí sa tak pravá tvár. Nie vždy býva pravidlom, že sa človek zmení, no je to viac než ojedinelé. Predstavme si teda typy žien, s ktorými sa radšej len zdvorilo pozdravíme, než by sme s nimi otvárali niečo viac.

žena

Je to farbou vlasov alebo sa mi to len zdá ?
Každý aspoň raz v živote počul frázu : „Si hlúpa ako blondýna.“ Je to označenie pre ženu, ktorá si stojí na kábli alebo inak a krajšie povedané pre nechápavú osobu. S takýmito ženami je to veru riadna záťaž. Po internete tak kolujú rôzne vtipy o hlúpych blondýnkach, ktorým Boh nenadelil veľa rozumu a často sú poriadnou dávkou humoru. Je to naozaj farbou vlasov alebo je to len staré označenie ? Je to paradox, ale pre väčšinu blondýn to nevyzerá práve ružovo, obzvlášť pre tie zafarbené. Musíte im všetko laicky vysvetľovať, s priateľmi ju radšej nezoznamujete, lebo sa obávate ohovárania a výsmechu. Hlúpu ženu určite pri sebe mať nechcete.

Make-up alebo nič !
Mnoho žien si nepotrpí na prirodzenosť a tak si na tvár nanášajú abnormálne množstvá make-upu, ktoré často končia katastrofou. Zmaľovaná príšerka sa vám určite páčiť nebude. Niektoré ženy sa však vedia s kozmetikou dostatočne vyhrať a výsledný efekt je viac než dobrý. Čo sa však skrýva pod ním ? To sa určite dozviete akonáhle sa ráno prebudíte !

Jedno euro, to je veľa !
Nie je novinkou, že ženy sa chcú mužom páčiť. Pekne sa ošatia, navoňajú a namaľujú, a to len preto, lebo túžia po stretnutí s mužom s plnou peňaženkou. Príde však rad aj na platenie lakomca a tu už nie je nutné ďalej vysvetľovať, možno už ste na takú osobu natrafili. Myslím, že medzi pozitívnu spomienku, sa táto u vás nezaraďuje.

večírek

Už len jedno pivko
A dostávame sa k poslednej žene, ktorá je asi tá najhoršia spomedzi všetkých. Alkoholička. Nepríjemný zápach borovičky zapíjanej pivom asi nie je príklad romantického večera. Na ženu sa alkohol nehodí a pri pomyslení na jej osobnosť si už viete urobiť vlastný názor. Najhoršia kombinácia alkohol plus cigarety sa už niekedy berie ako normálna vec, pretože niektoré ženy vedia podľahnúť už aj ťažkým drogám. V niektorých krajinách je dokonca prostitúcia a drogy ruka v ruke. Odporné, však ?