Trojica pre krásu


Krása spája množstvo vecí dokopy. No keď sa bavíme o vonkajšej kráse človeka, tak je to o niečom, na čom musíte poriadne premýšľať. Je veľmi dôležité, aby ste mysleli na to, že nech sa deje čokoľvek, vonkajšia krása jednoznačne nie je všetko. Mali by ste myslieť na to, že sa musíte sústrediť hlavne na to, čo z vás vyžaruje a nie na to, ako vyzeráte. Ale uznávame, občas  je to naozaj veľmi ťažké. Na druhej strane však staranie sa o svoju vonkajšiu krásu je niečo samozrejmé. Každý z nás chce predsa vyzerať dobre, nech sa deje čokoľvek a v každej situácii. Preto je dôležité, aby ste vždy mysleli na jednu trojicu. Sú ňou vlasy, tvár a nechty.
dokonalý make-up
VLASY
Že sú korunou krásy? Ale toto už predsa všetci dávno vieme. Ale to, že si ich ľudia všímajú, to je iná vec. Asi poznáte tie stavy, keď sa vám jednoducho nechce si umývať a sušiť hlavu, preto ich radšej stiahnete do chvosta a tvárite sa, že sa nič nedeje. Alebo si na ne dáte čiapku. Áno, toto sú jednoznačne veci, ktoré dlhovlásky sprevádzajú celým životom, no napriek tomu je dôležité, aby ste vaše vlasy udržiavali neustále zdravé a v tej najlepšej forme. Prečo to tak je? Pretože sú skutočne vašou vizitkou.

TVÁR
Nie každý z nás sa môže pochváliť tým, že má pleť bez akné a bez rôznych nedokonalostí, no teraz sa na to nepozeráme. Ide nám o celkový vzhľad a hlavne o to, ako pôsobí vaša tvár na ľudí. S veľkou a hrubou vrstvou mejkapu asi nikoho neohúrite a na to si pamätajte. Voľte niečo prirodzené.
červený lak
NECHTY
Ľudia podceňujú silu nechtov a to je skutočne veľmi veľká chyba. Práve nechty o vás toho vedia skutočne veľmi veľa povedať, takže starostlivosť o ne by mala byť pre vás taká samozrejmá, ako sú práve vlasy či vaša pleť. Nejde len o to, aby ste mali spravenú manikúru. Ide skutočne o veľmi veľa vecí, ktoré sa takto spoja v jedno. Takže? Čo si o tom myslíte vy?