Prírodné pleťové oleje na tvár

Prípravky na čistenie pleti, prípravky na dokonalé odličovanie, prípravky na omladenie a regeneráciu, prípravky na hydratáciu pleti, nočné krémy, denné krémy, očné krémy…pleťová kozmetika má naozaj široké spektrum účinných prípravkov, a my si z nich vyberáme to najvhodnejšie pre našu pleť. Chceme vidieť výsledky, chceme vidieť zlepšenie, preto siahame po kozmetike rôzneho druhu.

Pleťový olej je tým výnimočným prípravkom, ktorý ich dokáže nahradiť takmer všetky. Pleťový olej ako prípravok regeneračný, hydratačný, pleťový olej ako pleťová maska či krém, pleťový olej ako odličovací prípravok, využitie našich pleťových olejov je tak rôznorodé, že bez problémov nahradí všetku ostatnú kozmetiku.

prípravky na pleťovú starostlivosť

Výhodou týchto pleťových olejov je, že sú veľmi účinné ako sérum, a zároveň použiteľné ako podklad pod make up ale pod krém.

V našej ponuke nájdete aj mimoriadne obľúbený a účinný olej proti vráskam so zlatom a kyselinou hyalurónovou, ktorý vo svojej silnej koncentrácii účinných látok spevňuje a zmierňuje vzhľad jemných vrások, redukuje tmavé škvrny a zvyšuje regeneračné schopnosti pokožky. Pleť je po jeho použitý hebká, svieža a omladená, pôsobí zdravo a oddýchnuto.

pleťový olej

Pleťové oleje sú prírodného charakteru, ich základným zložením sú pleti lahodiace minerály z Mŕtveho mora doplnené o vysoké koncentrácie ďalších účinných látok, ktoré dodávajú pleti presne to čo potrebuje. Spájajú to najlepšie zo sveta pleťovej starostlivosti tak, aby ste aj Vy po ich použití cítili rozdiel a ich účinnosť. Sú určené aj o starostlivosť pre pleť suchú – tieto oleje sú veľmi citlivé a nedráždia pokožku, takže sa ich nemusíte obávať ani v prípade precitlivenej pokožky. Práve naopak, sú veľmi šetrné no zároveň veľmi efektívne pôsobia na miesta, ktoré to potrebujú. A Vy tieto výsledky a široké využitie pleťových olejov určite neoľutujete, Vašou odmenou bude spokojná a zdravo vyzerajúca pleť na Vašej tvári.