Svadobné oznámenia a pozvánky, ako si vybrať?

Svadobné oznámenia a pozvánky, ako si vybrať?

Aj vám sa svadba nezadržateľne blíži a vám ku všetkému už len chýba pripraviť pozvánky svadobné pozvánky a oznámenia? Tu sme si pre vás pripravili pár návrhov, ktoré vám ukážu v akom štýle môžete pripraviť alebo objednať aj tie vaše svadobné pozvánky.

Svadobné oznámenia a pozvánky v klasickom štyĺe
Jednoduché ozdobné písmo, maľované kvety, využitie zlatého alebo strieborného atramentu, matný alebo lesklý papier a základné informácie. Takto nejak si možn pamätáte svadobné pozvánky svojich rodičov. A aj takto môže vyzerať svadobné oznámenie v klasickom jednoduchom prevedení. Určite oceníte najmä jeho jednoduchosť a to, že vám bude ladiť k rôznym typom svadby.

Svadobné oznámenia a pozvánky s vtipnou tematikou
Novým výstrelkom módy sa stali aj vtipné svadobné pozvánky Graphicsoul.sk a oznámenia. Niektoré si musí pozvaní poskladať do tvaru oznámenia z papiera sám, iné obsahujú vtipné fotky mladomanželského páru alebo dokonca aj vtipy. Takéto pozvánky určite ocenia najmä páry, ktoré stoja na základe dôvtipu a humoru. Tieto oznámenia sú rovnako aj ľahko zapamätateľné a určite len tak nezapadnú v poličke pozvaného.

sko, srdce

Estetické svadobné oznámenia
Ak ste si vybrali že chcete kráčať v rytme a diktáte módy, oceníte návrhy jemných a jednoduchých svadobných oznámení. Obľúbené sú najmä pármi, ktoré pripravujú jednoduchú, malú a elegantnú svadbu, no vhodné sú naozaj na všetky. Existuje mnoho variácií na rôzne typy svadieb, ktoré sa dajú prípadne upraviť aby úplne presne korešpondovali s požadovaným.

plastové okno, ihličie

Nech vám je blízky akýkoľvek typ oznámení alebo sa nestotožňujete ani s jedným uvedeným – NEZÚFAJTE. Vždy je možnosť vyskladať si vlastné oznámenia a pozvánky podľa vašich predstáv. Existujú dokonca pozvánky v emo, alebo metalovom štýle. Všetko stojí len na vašej predstavivosti a kreativite.