POsuvné dvere do každého interiéru


Ešte ste nepočuli o jednoduchých sklenených dverách? Možno sa vám to môže zdať, že nie sú kvalitné alebo pevné, ale opak je pravdou. V dnešnej dobe sa vyrábajú z hrubého skla, ktoré je bezpečné a zároveň vám pekne zútulnia celý váš domov nakoľko budú takmer neviditeľné. Ešte keď k nim pridáte to, aby sa posúvali, doplnia vám priestor elegantne. 

Posuvné sklenené dvere

Praktickosť a dizajn v jednom. Posuvné dvere sú riešením pre úzke priestory, v ktorých klasické otváranie dverí nie je žiadúce. V priestranných miestnostiach sú dominantou, ktorá vyjadruje originalitu ich majiteľa. Jedno- resp. dvojkrídlové varianty delia a zároveň prepájajú interiér v jeden harmonický celok. Z hľadiska funkcionality posuvné dvere je možné posúvať popri stene na hornej koľajnici alebo po zemi. Vyšší komfort poskytujú teleskopické, resp. automatické posuvné dvere.

človek pri dome

 

Celosklenené posuvné dvere sú atraktívnym a luxusným riešením Vášho interiéru, ktoré v ňom dokonale zachovajú svetlo a priestor. Posuvné sklenené dvere je možné dodať číre a mliečne, (tie dokážu dokonale rozptýliť svetlo), ale aj v rôznych farebných odtieňoch.

Celosklenené dvere môžete kombinovať s rôznymi systémami otvárania. Také posuvné sklenené dvere sú moderné a môžu plne nahradiť dvere drevené a nebudete mať žiadny problém zladiť ich so zvyškom interiéru, kde sa stretáva viac dekorov.

 

sklenené dver

Posuvné sklenené dvere

Posuvné sklenené dvere poskytujú nové využitie priestoru. Posuvné dvere nahrádzajú klasické otočné dvere tam, kde na otváranie nie je dostatok miesta alebo tam, kde sa predpokladá, že dvere budú väčšinou otvorené

U nás môžete vyberať z veľkého množstva dizajnov, ktoré možno aplikovať do akéhokoľvek interiéru. Posuvné sklenené dvere sú neoddeliteľnou súčasťou modernej domácnosti – sklo je nadčasový dizajnový prvok. Naša spoločnosť vám dokáže vyrobiť posuvné dvere zo skla priamo na mieru.