Nerezové zábradlie na balkón

Bez nich by sa z nich stali veľmi nebezpečné miesta, na ktorých by mohlo mimoriadne ľahko dôjsť k nešťastným úrazom, preto sa zábradlia prioritne najdôležitejšie z hľadiska bezpečnosti. V súčasnosti sa z nich stala prirodzená súčasť všetkých budov, obchodných priestorov, bytových priestorov a samozrejme aj domov.

zábradlie výšková budova

Zábradlie musí byť stopercentne pevné na to, aby dokázalo plniť svoj účel. Malo by ladiť s celkovým dizajnom budovy, teda pôsobiť komplexne. Najobľúbenejším typom zábradlia je zábradlie nerezové, ktoré spĺňa všetky estetické a bezpečnostné požiadavky. Nerezové zábradlie na balkón pôsobí veľmi elegantne a čisto, dizajnovo sa hodí k väčšine budov a stáva sa z neho veľmi výrazný estetický prvok, ktorý ale neustále plní svoj prioritný účel, čím je bezpečnosť. Nerez je pevný a odolný, korózia nemá žiadnu šancu, takže hrdzavenie ani iné opotrebenie na ňom ani po dlhých rokoch nebadať.

Údržba nerezového zábradlia je jednoduchá – stačí mechanické očistenie handričkou a opäť sa bude krásne lesknúť. Čas od času je veľmi vhodné pretrieť ho prípravkom na nerez, čím mu životnosť ešte o niečo zvýšite – žiadnu inú starostlivosť toto zábradlie nepotrebuje.

Naša spoločnosť LM – MONT s.r.o. Vám vyrobí nerezové zábradlia na balkón či ku schodiskám presne na mieru. Zábradlie môžete zvoliť buď klasické – z nerezových stĺpikov, alebo so sklenenou výplňou – u ktorej je nosným prvkom pevné lepené nekalené sklo connex. Najčastejšie a najobľúbenejšie je sklo v čírom alebo mliečnom prevedení.

zábradlie balkón

Zábradlia sú stopercentne odolné a bezpečné ako vo vnútorných, tak aj vo vonkajších priestoroch – preto je to ideálna voľba ako zvýšiť bezpečnosť a celkový moderný dizajn svojho balkóna a celej budovy.

V prípade záujmu Vám vypracujeme a zašleme cenovú ponuku, ak máte nejaké otázky prípadne potrebujete pomôcť, kontaktujte nás.