Jedinečná masáž určená len pre mužov.

O ženách je známe že si doprajú. Radi sa nechávajú rozmaznávať a vedia si dopriať, no muži nie sú výnimkou. Taktiež sú radi milovaný a radi si doprajú niečo, čo ich robí šťastnými. Tantra masáže sú zamerané pre obe pohlavia, no mi ponúkame jedinečnú tantra masáž, ktorá je určená len a len výhradne pre mužov. Masáž prostaty je pre mužov niečo jedinečné, niečo, čo nemajú možnosť zažiť doma. Teda aspoň nie všetci… Pre Vás, ktorý si radi doprajete tento výnimočný zážitok ponúkame tantra masáž Senzual Tantra.

bod G

Jedná sa o masáž prostaty, teda miesta kde je bod G u mužov. Prostata má milión nervových zakončení, preto reaguje na každý jeden dotyk omnoho intenzívnejšie ako samotný penis. Je teda mnohonásobne citlivejšia. Tento druh masáže má liečivé účinky, prekrví prostatu a tak mnohonásobne zintenzívni prežitok vyvrcholenia a zároveň zlepší Vašu kondíciu. Pre absolvovanie tejto masáže nepotrebujete nič špeciálne, postačí vykonať 100% hygienu najmä v oblasti análneho otvoru, poprípade vykonať klystír, no nie je podmienkou. Táto Senzual Tantra masáž je masáž telo na telo, kde sa masérka okrem iných častí Vášho tela bude láskyplne a citlivo dotýkať aj v oblasti análnej a v jej vnútri. Dráždením prostaty dosiahnete pulzujúcu erekciu, pri ktorej nie je vylúčený orgazmus. Tento druh masáže je neskutočne príjemný a postupom času je preto aj stále viac a viac žiadaný.

masážne oleje

V našom salóne je samozrejmosťou, no treba vedieť ako túto masáž vykonávať. Preto Vám ponúkame špeciálne školené masérky, ktoré vedia tantra masáže vykonávať zodpovedne a presne tak, ako je to potrebné. Týmto nie je žiaden dôvod na obavy a strach. Zverte sa do rúk našich profesionálnych tantra masérok a nechajte sa vyniesť do výšin blaha a vychutnajte si tak rozkoš plnými dúškami. Zažijete neutíchajúce blaho a eufóriu na ktoré len tak skoro nezabudnete.