Dvere do kancelárie?

Ak máte možnosť zariadiť si svoju kanceláriu podľa seba máte vyhraté. Ak aj nie, skúste sa popýtať svojich nadriadenejších alebo tých, čo vám zariaďujú kanceláriu, či by ste mohli prispieť svojimi nápadmi. Možno budú nakoniec radi, keď sa do tohto procesu zapojíte a oni budú mať uľahčenú svoju prácu. Im pomôžete a sebe tiež. Oni vám budú vďační a vy urobíte dobrý dojem. Nikdy nemôžete vedieť, kedy ho budete potrebovať využiť vo svoj prospech.

Sklenené posuvné dvere sú tým, čo hľadáte. Už ďalej nehľadajte. Nedumajte, ktoré dvere si zvolíte do svojej šéfovskej kancelárie.

office-730681_1920

Nikto nemá rád šéfa, ktorý sa schováva za zatvorenými dverami, objaví sa znenazdania, vtrhne do kancelárie vtedy, keď to najmenej čakáte. Otvorenosť je na mieste, ak ste na takom pracovnom poste, kde máte pod sebou dosť veľa zamestnancov, ktorým môžete ísť príkladom. Dobrá pracovná disciplína sa vytvára aj tým, že zamestnanci majú pocit, že ich môžete stále sledovať. Nemusíte ich tým pádom hocikedy počas dňa prepadnúť, aby ste ich nachytali na hruškách. Stačí, keď budete mať sklenené posuvné dvere Lmmont a budú o dosť obozretnejší, pretože nikdy nemôžu vedieť, kedy sa na nich naozaj dívate a kedy hľadíte do svojho počítača. Pracovná morálka porastie, pretože budú vedieť, že si nemôžu dovoliť poľaviť.

student-849824_1920

Sklo je na rade

Keď k vám niekto bude chcieť vojsť a vy budete telefonovať, bude to vidieť. Stačí, keď počká chvíľu pred dverami a nemusí vás vyrušiť tým, že vojde dnu. Keď dotelefonujete, budete vedieť kto stál za vašimi dverami a môžete ho hneď vyhľadať. Nemusí chodiť za vami niekoľko krát ako taký mopslík. Je to veľmi praktické. Takisto, keď budete mať dôležité jednanie so svojimi zákazníkmi alebo klientmi, či len vtedy, keď budete robiť pohovory, tak vás nikto nebude vyrušovať, pretože jasne bude vidieť, že tam niekoho máte.